Hayalinizdeki manzara tasarımının tadını çıkarın!

+90 216 312 22 05    bilgi@cevredizayn.com


Kalite

Tüm müşterilerimize kaliteli hizmetler sunuyoruz. Taş Çeşitleri ile bahçe tasarımı ve peyzaj tasarımı pazarında yaptığımız tasarımları, çalışmaları, uygulamaları sitemizde sunmaya başladık.

Estetik

Olası güzel peyzaj tasarımları oluşturma konusundaki çabalarımızı yoğunlaşarak artırdık. Hem müşterilerimize hem de konukları için en keyifli malzeme ve en yüksek kalite estetik ile oluşturduk.

Gelişim

Çevre Dizayn, yalnızca büyüleyici peyzaj tasarım kavramları oluşturmakla kalmıyor. Uzman ekibimiz ve tasarımcılarımız çalıştıkları projelerinin her detayını geliştirmeye çalışıyor.

Sitemize Hoş Geldiniz

Çevre Dizayn ekibi 13 yıllık tecrübesinde geleneksel taş dış mekan ve son yıllarda lüks ve standard dış mekan yaşamını geliştirme üzerine çalışmalar yaptı. Portföyümüz açık hava, bahçe, yol, belediye, kaldırım gibi dış mekan yaşam alanları ile doğal taş,granit ve çeşitli iç mekanlara doğru uzanır. Uygulamada ki çeşitlilik harmanlayan tasarımlar oluşturmamızı sağlar. Çarpıcı ve eğlenceli alan çalışmalarında tasarımdan inşaata kadar çok yönlü deneyimli ekibimiz, hayalinizdekini gerçeğe dönüştürmek için sizinle birlikte çalışmayı ister.

Daha Fazlası

Projeler

  • Tümü
  • Peyzaj
  • Duvar
  • İç Mekan

Bazı dış mekan çalışmalarımız

Perakende Satış

Büyük orta küçük ölçekli kurumlara ve son kullanıcılara adet oranlı iskontolu ürünler. Dekoratif beton parke elemanları, doğal taş ve peyzaj ürünleri ..

Peyzaj Ve Düzenleme

Profesyonel ekip ile dekoratif çalışmalar; çevre düzenleme, peyzaj mimari, bahçe sanatları uygulama,bitki ve çiçek uygulama şehir düzenleme ve beton parke taşı uygulama;

Destek ve Planlama

Satış veya Peyzaj çalışma sonrası destek, onarım, tadilat ve yenileme, stil uygulama, Modern dizayn moda uygulama, Ekipman ve destek ..

Bize ulaşın